Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'rozrywka':

 • Śmieszne wideo »

  Stroneczka która pozwala dorzucać zabawne filmiczki z Internetu, zabawne zdjęcia, amatorskie opowiadania, jak również dowcipy. To wszystko gruntowo posortowane, szybka nawigacja. Bez ustanku nowe materiały, potężny zastrzyk dobrego humoru. Najwięcej wkład w rozszerzanie stronki mają sami ludzie, to dzięki nim na stronie dodawane są zabawne nowiusie fotki,foteczki,focie, zabawne wideo, opowiadania i dowcipy. Masz okazje oceniać i komentować materiały, jak również dyskutować z innymi użytkownikami serwisu. Przeszukujemy regularnie prasę w przeszukiwaniu najzabawniejszych wiadomości. Mamy wiele zabawnych fotek, żartów i zabawnych filmików. Z nami spędzisz niezapomniane chwile, w dechę przyjemność, nuda już więcej Cię nie obleci! Najlepszy humor i najzabawniejsze wideo, dowcipy i śmieszne zdjęcia w Internecie!

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gry online »

  Uwielbiasz czasami zerwać się od otaczającej rzeczywistości? Sądzimy, że jest to nawet wskazane, dlatego mamy dla Ciebie interesującą propozycję. Co powiesz na różnorodne gry online? Masz szansę pogrywać z innymi użytkownikami i otrzymywać punkty, które zagwarantują otrzymanie bonusów. Co rozumiemy pod pojęciem " różne gry" otóż nasza platforma jest w stanie przekazać gry platformowe, przygodowe, strzelanki i wiele pozostałych. Staramy się każdy gust spełnić, dlatego masz gwarancję, ze wydobędziesz coś dla siebie zaciekawiającego. W internecie jest stos stronic z grami online, jednakże co się okazuje mnogość z nich wymaga stałych opłat, rejestracji, albo zacina się podczas grania. Jeśli nie interesują Cię takie punkty zabawy to zerknij do naszej stronicy, gdzie za darmo i bez ograniczenia zdołasz grać w ulubione gierki, czy to masz ochotę rywalizować z różnymi użytkownikami, czy może z komputerem. Przetestuj swoje umiejętności w rozmaitych kategoriach i stwierdź w czym jesteś naprawdę świetny. Zapraszamy do krainy zabawy każdych maniaków rozrywek!

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne Filmy »

  Filmoteka długo selekcjonowanych smiesznych filmików i animacji z całego internetu. Czasami ktoś wgrywa do netu filmik z urlopu na którym ironiczny sposób przewraca się lub przedstawia podobną bardzo zabawną scenkę.

  Niewiele osób wie że wiele tych śmiesznych filmów w internecie w zasadzie nie zginie. Materiały te modyfikowane są i retuszowane na tysiące śmiesznych sposobów. W serwisie przedstawiamy tylko te najzabawniejsze filmiki które udało się odnaleźć w serwisach społecznościowych. Rozrywkowe
  filmik z Obama skatalogowane są w specjalne kategorie i miliony innych filmików sprawdź bo promujemy wyłącznie te najbardziej zabawne. Czasem filmik nie do końca udany określa się mianem spalonego filmu, natomiast nie bardzo śmieszny film zazwyczaj nazywamy sucharem. U nas nie trafisz sucharów. Zapamiętaj że to co cieszy Ciebie, nie nie musi bawić innych tak więc każdy znajdzie coś zabawnego dla siebie. Niemiłe filmiki na których brat nagrywa siostrę wykręcając jej jakiś głupi kawał, lub kolega robi dowcip współlokatorom z pokoju i wszystko rejestruje i udostępnia do internetu. Kolejnym gatunkiem filmików jaki zobaczysz w zasobach serwisu jest kompilacja wszelkiego rodzaju faili czyli zbioru najśmieszniejszych wypadków jakie udało się zarejestrować kamerką.

  Jeśli śmieszny filmik jest zabawny tylko dla określonej grupy odbiorców np. kolesi z pracy czy też policjantów wcale musi oznaczać że nie jest śmieszny dla innych. W zestawieniu filmików przedstawiamy filmiki według np. ilości wyświetleń o konkretnych ludziach np. o jakimś kosmicie, lub też o medialnym evencie, nowości na rynku czy parodii jakiegoś wydarzenia. Popularność tematyczna filmów zmienia się na ogól, w określonym kontekście ujawniają się nowe filmiki stanowiące formę zabawnego komentarza wobec otaczającej nas rzeczywistości.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady »

  Drażni cię problem w jakiejś dziedzinie i potrzebujesz fachowej porady czy też odpowiedzi? Bez różnicy czy problem zrodził się z dziedziny mody, projektowania wnętrza czy choćby domu lub czy problem jest typowo zdrowotny albo dotknął twojego auta. Portal mowimyjak.pl - każdego dnia piszemy wiele informacji na każdy temat życia oraz również przedstawiamy darmowe porady zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ciekaw cię jak zrobić ozdoby na różne okazje? To żadne problem, u nas znajdziesz porady oraz ciekawostki w jaki sposób to wykonać ale i nie tylko. Dowiesz się jaki prezent dla dziecka jest najlepszy jak również jakie zabawki są teraz w modzie. Pomożemy ci nawet w kwestii gotowania np. dowiesz się jak zrobić naleśniki! {Smacznego|Bon apetit!} i do zobaczenia na mowimyjak.pl.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • pobieranie z wrzuty »

  Struktury dźwiękowe składają się spośród zestawów fal akustycznych o godnie dobranych częstotliwościach oraz amplitudach i ciszy pomiędzy nimi. Celem muzyki jest wpływ na intencjonalność słuchacza. Jest zjawiskiem odbieranym subiektywnie, zależnym od momentu indywidualnych skłonności, wcześniejszych doświadczeń, społecznych kryteriów wartości, aktualnego nastroju a wielu innych czynników w tym tzw. słuchu muzycznego. Od mowy ludzkiej różni się daleko większą abstrakcyjnością przekazywanych treści tudzież wykorzystaniem abstrahując od głosu ludzkiego dodatkowo instrumentów muzycznych.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »