Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'praca':

 • Twoja strona sukcesu »

  Jak osiągnąć sukces w każdym aspekcie życia. Techniki i sposoby osiągania sukcesu poprzez rozwój osobisty. Jak zostać milionerem.  Misja Portalu
  Głównym celem portalu jest dostarczenie wiedzy, która pomoże Ci odnieść sukces w każdym aspekcie życia. Może to być twoja nowa działalność gospodarcza, wspaniały rozwój dziecka czy po prostu całościowy sukces w grze zwanej życiem. Ważne, aby pośród osób odwiedzających naszą stronę, zapanowała wszechobecna moda na sukces! Aby praca nad sobą była przyjemnością, a samo życie płynęło spokojnie i dostatnie! Głównymi elementami naszego sukcesu będą przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty, jednak nawet pracując na etacie, można dojść do momentu spełnienia i wszechogarniającego szczęścia. Skoro trafiłeś tutaj, oznacza to, iż drzemie w Tobie wielki potencjał, którego nie chcesz zmarnować

  PAMIĘTAJ! To jest twoje życie, masz tylko jedno i nikt nie przeżyje go za Ciebie, nikt też lepiej nie zadba o nie, niż Ty sam! Już teraz zadbajmy wspólnie o jego jakość!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne call center warszawa »

  Porządne call center jest w stanie dać bardzo wiele wszystkim firmom - jednak w większości przypadków przedsiębiorców nie stać na posiadanie własnego call center. A zresztą nie jest powiedziane, że to wskazane, zwłaszcza jeżeli firma jest niewielka.Działa na polskim rynku Global Contact Center, która z chęcią zajmie się dla zainteresowanych firm pozyskiwaniem klienteli, sprzedażą wszelkiego rodzaju usług, itp. Trzeba pamiętać, że outsourcing call center to świetna okazja, coś niesamowitego.

  Wszystko o GCC pod adresem Globalcc.pl - więc jeśli ktoś chce powiększyć zyski własnej firmy niech zajdzie tam, a dosłownie wszystkiego się dowie.Po zdaniu matury czy zakończeniu studiów naszym marzeniem jest podjęcie dobrze płatnej pracy. Niestety, niekiedy realia są zupełnie inne od naszych wyobrażeń, i zamiast wymarzonej pracy jako kierownik czy dyrektor znanej firmy musimy naszą karierę rozpocząć od pracy w call center. Czy jednak mamy się czego wstydzić? Wiadomo, że opinie o call center nie są zbyt przychylne, jednak sporo osób właśnie w nich nauczyła się kontaktu z ludźmi, pracy z trudnym klientem czy też panowania nad własnymi emocjami.

  Niektóre firmy mają również, jak na początek, dość dobre stawki godzinowe, co dla wielu osób może być satysfakcjonującym zarobkiem. Problemem jednak może być dla niektórych zbyt wysoki próg pozyskania nowych umów czy produktów, na podstawie czego najcześciej przedłużana jest umowa, jak również możliwośc podwyżki czy awansu. W call center nie zawsze jednak otrzymamy stałą umowę, czy będziemy mieli możliwość wspiąć się na wyższe szczeble kariery. Wszystko zależy od firmy, z którą zdecydujemy się współpracować.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ealing.pl - Ogłoszenia Londyn »

  Ealing - Portal z ogłoszeniami, praca, mieszkanie, dom, zakupy, zwierzęta. Darmowe ogłoszenia oraz świeża dawka informacji każdego dnia. Ustawiliśmy sobie za cel zjednoczenie rodaków z Ealingu w jedną, zwartą wspólnotę społeczną mieszkającą w obwodzie dzielnicy jak i całego Londynu. Nie od dzisiaj wiadomo, że Ealing skupia największą grupę Polaków w UK. Chcemy dać możliwość odnajdywania się ludziom, zamieszkującym ten obszar od lat, a także dla nowo przybyłych, by mogli złapać kontakt z innymi zamieszkałymi osobami z pochodzeniem Polskim. Im większa społeczeństwo, tym więcej drzemie w niej energii, można się tego uczyć od innych państw, jednoczących się w wielkie społeczności, czerpiąc z tego wielkie korzyści. Pragniemy aby to miejsce było centrum pomocy dla każdego przysłowiowego Kowalskiego w Londynie. Centrum wspierające ludzi ogólną wiedzą, czerpaną z praktyki ludzi zamieszkujących na Ealingu. Pomoc w planowaniu istotnych spraw, jak pomoc w wyszukaniu pracy, wypełnianiu papierów, wynalezieniu lokum, opisywaniu atrakcji turystycznych. Chcemy pomóc w łapaniu kontaktu przez ludzi, pośredniczyć w pomaganiu innym, dawać potencjał zapoznawania ciekawych ludzi. Polak w odległym kraju nie musi czuć się odosobniony, czas udowodnić narodową więź, odrzucić schematy o naszych rodakach za granicą.
  Ealing.pl - Portal dla użytkowników, chcących być cząstką wartościowego centrum informacji, z wartościami dla atutów. Nie interesuje nas wielka ilość użytkowników, interesuje nas atut tekstów, jakość ponad ilość.
  Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca na Kopalni »

  Południe Polski jest punktem, w którym spora liczba osób wyszukuje pracy bowiem poziom bezrobocia jest całkiem spory. Ale jak szukać roboty na tym obszarze skoro pracy nie ma także w innych miejscach? Bezrobocie co prawda osiąga coraz niższy stopień ale nadal trzyma się średnio 6-8%. Świetnym rozwiązaniem jest poszukiwanie zatrudnienia po przez Net. Z jakiego powodu? Otóż oszczędzamy czas ponieważ nie musimy kroczyć od firmy do firmy. Poza tym mamy dużą liczbę ofert w jednym miejscu i co najważniejsze są to oferty nowe. Jednym z takich serwisów pracy jest portal kopalniapracy.pl na którym to właśnie można pozyskać oferty pracy dostępnej w Sosnowcu i najbliższym rejonie. Jest sprawą, że to doskonałe narzędzie do walki z prywatnym bezrobociem. Korzystaj każdego dnia, ogłoś znajomym, którzy nie mają roboty. Możesz być pewien nie będziesz żałował.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy kręgosłup »

  Dzięki prezentowanej witrynie internetowej zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat odpowiedniego dostosowania stanowiska pracy Twoich pracowników zgodnie z regułami ergonomii pracy. Dowiesz się, jak powinno zostać zaprojektowane ergonomiczne krzesło zapewniające poprawne ułożenie kręgosłupa, a tym samym komfort podczas pracy. W dodatku za pośrednictwem naszej witryny poznasz skuteczne sposoby na walkę z bólem pleców, dzięki regularnej gimnastyce oraz zdrowej diecie. Pamiętaj, że tylko właściwe ustawienie stanowiska pracy pozwoli Ci zachować zdrowy kręgosłup na lata.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Przemyśl »

  Przemyślanin-To Serwis, w którym dodamy zupełnie za darmochę swoje ogłoszenia. Działamy, jako organizacja non-profit mająca na celu lansować lokalny biznes. Darmowy anons może zamieścić ktoś, kto ma tylko coś do wyprzedania, zaoferowania swoich prac bądź wymianę przedmioty na inne. Posiadamy obszerny katalog Firm z możliwością puszczenia wizytówki jak również promowania wyrobów czy usług. Drobiazgowe kategorie upoważniają stworzyć ładną demonstrację danej oferty pracy lub nieruchomości. Jeżeli szukasz pracy albo ją świadczysz, sprzedajesz wóz lub mieszkanie bądź notorycznie na bieżąco z naszym portalem i rewiduj najnowsze wpisy. Skuteczność naszego moderowania wpisów, zawsze wpływa na najświeższe i aktualne przeglądanie ogłoszeń dodanych w finalnym czasie. Zachęcamy Firmy, osoby prywatne, które prowadzą różnego rodzaju realizacje zarobkową do promocji w naszym moderowanym Serwisie Darmowych Ogłoszeń by w przyszłości nienadaremnie sprzedawać razem z nami. Wejdź i sam sprawdź jak działamy!

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Bielsko »

  Dla mieszkańca miasta Bielsko-Biała codziennością jest chodzenie do pracy. Daje nam to możliwość polepszenia swojego statusu materialnego. Szukanie pracy na portalach ogłoszeniowych jest skuteczną metodą znalezienia pracy np. typu praca dorywcza Bielsko. Pracodawcy szukają często osób na umowę zlecenie, dzięki temu mogą także podreperować budżet swojej firmy.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla studenta Kraków »

  Jesteś z Krakowa? Szukasz pracy? A może chcesz ją komuś zaoferować? Możemy Ci pomóc. Wiemy jak ciężko znaleźć pracę w dużym mieście i wiemy też jak temu zaradzić. U nas możesz zaoferować każdą pracę Kraków, a także możesz ją u nas znaleźć. Nie musisz się rejestrować wystarczy, że podasz swoje dane i chętna osoba na pewno się z Tobą skontaktuje. Od teraz praca Kraków stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przykładowe CV - CVninja »

  Na stronie CVninja mogą Państwo znaleźć kompleksowe porady jak tworzyć CV. Możesz się dowiedzieć jak prawidłowo zapisać dane adresowe, swoje wykształcenie oraz umiejętności językowe i przebieg zatrudnienia. Obok tego, prezentujemy Ci szybki darmowy generator CV, który z całą pewnością jest bezproblemowym i łatwym sposobem przy pomocy którego utworzysz profesjonalny PDF gotowy do przesłania rekruterowi. Pokażemy też błędy często popełniane przez aplikantów w CV. Już niedługo przedstawimy ogromny zbiór szablonów różnorodnych podań o pracę, które znacząco ułatwią pisanie własnych. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fajna-praca.pl - Darmowe ogłoszenia pracy »

  Darmowe ogłoszenia pracy. Szukasz pracownika? Dodaj za darmo ogłoszenie. Szukasz pracy? Przeglądaj darmowo ogłoszenia. Bez ukrytych kosztów zupełnie, za darmo, serwis z ogłoszeniami pracy. Nasz serwis powstał z potrzeby utworzenia platformy do dodawania ogłoszeń darmowo! Płatne będą tylko dodatkowe usługi. Wychodząc naprzeciw drogim serwisom ogłoszeniowym i zawiłym procedurom dodawania ogłoszeń, przedstawiamy nasz prosty i łatwy skrypt. Nie przetrzymujemy żadnych Waszych danych, nie gromadzimy aplikacji. Jesteśmy jedynie pośrednikiem między pracodawcą a potencjalnym kandydatem! Zapraszamy bardzo serdecznie pracodawców do dodawania swoich ofert pracy, jak i bezrobotnych do zamieszczania swoich ogłoszeń w poszukiwaniu zatrudnienia. Nasz portal ogłoszeniowy nieustannie się rozwija. Już niebawem pracodawcy będą mogli u Nas uzyskać imienny Certyfikat portalu Fajna-Praca.pl. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca w biznesie »

  Niejeden szef borykał się z problemem przymusu zwolnienia pracownika. Powody do takiego zachowania są różne. Zwykle przedsiębiorca nie ma żadnego wyboru jak tylko zwolnić swojego etatowca, zwykle uznanego oraz wprawionego.
  Jakikolwiek byłby powód wyrzucenia, przedsiębiorca zawsze powinien zachować w pamięci, iż powinien zachować się honorowo oraz grzecznie.
  Każdy szef musi pamiętać, że są pewne grupy pracowników objętych ochroną, których ma zakaz wyrzucić. Zwolnienia nie należy wręczyć pani w ciąży czy na urlopie macierzyńskim, zatrudnionym których obowiązuje wiek przedemerytalny, osób będących na urlopie wychowawczym i ludzi, którzy przebywają na urlopie bądź zwolnieniu lekarskim.
  Naturalnie w przypadku bankructwa przedsiębiorstwa lub zwolnień grupowych istnieje możliwość wyrzucenia osób, które należą do jednej z wyżej wymienionych grup. Powody zwolnień pracowników bywają różne. Najczęściej w czasie kryzysu bywają to powody natury finansowej, ponieważ bardzo często przedsiębiorstwo nie generuje tak dużych dochodów, aby móc utrzymać zatudnionego.
  Przyczyną może być także zakończenie trwania umowy o pracę i brak chęci do dalszej współpracy z pracownikiem, którego wiązała umowa. W przypadku nagannych zachowań takich jak na przykład złodziejstwo czy działanie na szkodę przedsiębiorstwa szef ma opcję zwolnienia dyscyplinarnego, jeżeli rzecz jasna posiada dowody na niesłuszne działania swojego etatowca.
  Niezależnie od powodu szef zawsze
  za każdym razem w sposób obyty musi podziękować za pracę i w zgodzie przerwaćwspółpracę.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis ogłoszeniowy praca.gratka.pl »

  Osoby chcące odnaleźć zatrudnienie powinny skierować się na portal praca.gratka.pl. Jest to jeden z dłużej działających serwisów ogłoszeniowych, istnieje bowiem od 2000 roku. Oferty skierowane są do osób, które poszukują pracy lub chcą ją zmienić. Praca.gratka.pl skupia w sobie oferty z całej Polski, co sprawia, że nie trudno odnaleźć pracę w większym mieście takim jak Gorzów Wielkopolski, Wrocław czy Łódź np.: praca we Wrocławiu lub mniejszej miejscowości takiej jak Bytom, Koszalin czy Włocławek. Przykładem takiej oferty może być: oferty pracy Sosnowiec. Ilość i mnogość ogłoszeń powoduje, że każdy bezproblemowo odszuka ofertę, która spełnia jego oczekiwania. Szybkie i skuteczne w obsłudze przybory takie jak wyszukiwarka, zapamiętywanie listy, newsletter pomogą szybko odnaleźć, to czego się szuka. Dzięki wysokiej jakości usług współpracuje z nami już kilka tysięcy firm, które wygenerowały niezliczoną liczbę ogłoszeń. Nowi klienci mogą liczyć na oferty dopasowane specjalnie dla ich wymagań. Poprzez okazję umieszczania własnej szaty graficznej, odświeżenia i wyróżnienia ogłoszenia nasi klienci bez trudności docierają do potencjalnych pracowników.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie PR »

  Prezentujemy serwis o tematyce komunikacji marketingowej Newsline.pl, na którym znajdziesz informacje związane z public relations. Newsline.pl jest doskonałą bazą danych - znajdziesz tutaj aktualne wiadomości, badania i raporty, a także ciekawostki z branży PR. Za sprawą portalu osoby zajmujące się szeroko pojętą komunikacją marketingową mogą na bieżąco śledzić zmiany oraz trendy dotyczące środowiska i poszerzać swoją wiedzę. Oprócz artykułów i aktualności, portal prezentuje katalog agencji interaktywnych i reklamowych, firmy HR, stowarzyszenia i organizacje.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal biznesowy »

  Jeżeli poszukujesz witryny internetowej na którym dowiesz się wielu ciekawych informacji ze świata pracy, interesów, pieniędzy i wielu innych kwestii to zapraszamy na stronę oferujemyprace.pl - Nasza witryna to serwis z poradami biznesowymi, które tworzone są przez rzeczoznawców z wielu zakresów ekonomii. Jeżeli prowadzisz krajową firmę, również wiele skorzystasz sprawdzając naszą naszą branżową stronę gdyż prowadzimy tutaj sekcję porad dla przedsiębiorców. Jeżeli jesteś bez pracy to także masz szansę zidentyfikować aktywne metody szukania zatrudnienia oraz samodoskonalenia się zawodowego. Szukasz sposobów na bezpieczne zarabianie? Mamy również rady związane z finansami gdzie demonstrujemy jak w praktyce wypracować zysk na korzystaniu z lokat bankowych. Na co dzień świeże aktualności z rynków pracy, opinie rzeczoznawców oraz opinie samych użytkowników witryny. Wejdź i przekonaj się osobiście.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Next-Jobs24 »

  Next-Jobs24 poznaj naszą stronę! Zajmujemy się publikowaniem ofert pracy po przez naszą stronę internetową. Znajdą Państwo na niej tylko sprawdzone i potwierdzone przez nas ogłoszenia, aby dawać Państwu gwarancję wysokiej jakości naszego portalu. Współpracujemy z firmami z Polski jak i z całego świata. Zapraszamy na naszą stronę www. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się serwisem pracy. Swoją działalność rozpoczęliśmy ponad siedem lat temu, dzięki czemu obecnie jesteśmy jednym z najczęściej odwiedzanych portali z ofertami pracy. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas ciekawą ofertę. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi usługami jakie udostępnia nasz Serwis Pracy. Z naszej strony GWARANTUJEMY pełne wsparcie naszym użytkownikom jaki i partnerom biznesowym.

  Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla studentów »

  Preferencja naszej kariery do dość liczący się moment w naszym życiu. Ten dobór może zaważyć na naszej pracy zawodowej. Zatem warto kupować branżowe witryny, na których każdy z was może znaleźć doniosłe wiadomości ze świata nowoczesnych technologii, szkolnictwa i oszczędzania. Nasza strona kariera24.info publikuje różnego rodzaju sugestie, sądy, publikacje na idee związane ze szkolnictwem wyższym, prowadzeniem działalności gospodarczej a także inne z zakresu zdobywania biegłości z różnych dziedzin zawodowych. Na stronie wyszperasz opisy większości zawodów, poradniki młodego przedsiębiorcy, jak oszczędzać i inwestować w papiery wartościowe. Jeżeli masz także coś do powiedzenia w temacie szkolnictwa, edukacji i prowadzenia firmy zapraszamy na nasze strony gdzie bez trudu możesz wyrazić swoje głosy. Na naszej stronie odkryjesz także ogłoszenia pracy z Polskich miast. Rzemiosło to również wart uwagi fragment kariery zawodowej.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »