Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'humor':

 • Śmieszne wideo »

  Stroneczka która pozwala dorzucać zabawne filmiczki z Internetu, zabawne zdjęcia, amatorskie opowiadania, jak również dowcipy. To wszystko gruntowo posortowane, szybka nawigacja. Bez ustanku nowe materiały, potężny zastrzyk dobrego humoru. Najwięcej wkład w rozszerzanie stronki mają sami ludzie, to dzięki nim na stronie dodawane są zabawne nowiusie fotki,foteczki,focie, zabawne wideo, opowiadania i dowcipy. Masz okazje oceniać i komentować materiały, jak również dyskutować z innymi użytkownikami serwisu. Przeszukujemy regularnie prasę w przeszukiwaniu najzabawniejszych wiadomości. Mamy wiele zabawnych fotek, żartów i zabawnych filmików. Z nami spędzisz niezapomniane chwile, w dechę przyjemność, nuda już więcej Cię nie obleci! Najlepszy humor i najzabawniejsze wideo, dowcipy i śmieszne zdjęcia w Internecie!

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Portal w całości przeznaczona poprawie humoru. Na serwisie można znaleźć setki, a może nawet tysiące zwariowanych zdjęć, karykatur, kawałów i filmików. Wszystko to po to aby dostarczyć frajdy zwiedzającym. Wystarczy wyłącznie parenaście minut by poprawić sobie tutaj humor. Jesteśmy pewni iz nawet największy ponurak uśmiechnie się odwiedzając naszą witrynę. To właśnie tutaj zapoczątkowały swoją popularność zdjęcia takie jak: "stanowisko pracy", "jak to możliwe", czy też "kinder niespodzianka". Nie czekaj ani sekundy dłużej i przyłącz się do nas by uśmiech na stałe pojawił się na twojej twarzy.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polityka na wesoło, memy i satyra polityczna »

  Docinek.com jest stroną zbierającą najlepsze materiały satyryczne o charakterze politycznym z Polskiego internetu. Jeżeli interesujesz się polityką i tym co dzieje się z twoim krajem to serdecznie zapraszam na moją stronę.
  Strona rozpoczeła swoją działalność w lutym tego roku i aktualnie odwiedza ją nawet 2000 tyś osób dziennie. Jak na tak krótki czas, uważam że wynik jest satysfakcjonujący. Memy polityczne potrafią rozśmieszyć jak i co nerwowym podnieść ciśnienie. Oprócz memów zamieszczamy również rysunki satyryczne jak i warte uwagi informacje z kraju jak i ze świata. Odwiedź naszą stronę i sprawdź że polityka nie musi być nudna.
  W swoich zbiorach posiadamy około 3 tyś najlepszych materiałów z sieci, a liczba ta się powiększa z każdym dniem, gdyż w miarę czasu staram się być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i nastrojami internautów.
  Zapraszam.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne Filmy »

  Filmoteka długo selekcjonowanych smiesznych filmików i animacji z całego internetu. Czasami ktoś wgrywa do netu filmik z urlopu na którym ironiczny sposób przewraca się lub przedstawia podobną bardzo zabawną scenkę.

  Niewiele osób wie że wiele tych śmiesznych filmów w internecie w zasadzie nie zginie. Materiały te modyfikowane są i retuszowane na tysiące śmiesznych sposobów. W serwisie przedstawiamy tylko te najzabawniejsze filmiki które udało się odnaleźć w serwisach społecznościowych. Rozrywkowe
  filmik z Obama skatalogowane są w specjalne kategorie i miliony innych filmików sprawdź bo promujemy wyłącznie te najbardziej zabawne. Czasem filmik nie do końca udany określa się mianem spalonego filmu, natomiast nie bardzo śmieszny film zazwyczaj nazywamy sucharem. U nas nie trafisz sucharów. Zapamiętaj że to co cieszy Ciebie, nie nie musi bawić innych tak więc każdy znajdzie coś zabawnego dla siebie. Niemiłe filmiki na których brat nagrywa siostrę wykręcając jej jakiś głupi kawał, lub kolega robi dowcip współlokatorom z pokoju i wszystko rejestruje i udostępnia do internetu. Kolejnym gatunkiem filmików jaki zobaczysz w zasobach serwisu jest kompilacja wszelkiego rodzaju faili czyli zbioru najśmieszniejszych wypadków jakie udało się zarejestrować kamerką.

  Jeśli śmieszny filmik jest zabawny tylko dla określonej grupy odbiorców np. kolesi z pracy czy też policjantów wcale musi oznaczać że nie jest śmieszny dla innych. W zestawieniu filmików przedstawiamy filmiki według np. ilości wyświetleń o konkretnych ludziach np. o jakimś kosmicie, lub też o medialnym evencie, nowości na rynku czy parodii jakiegoś wydarzenia. Popularność tematyczna filmów zmienia się na ogól, w określonym kontekście ujawniają się nowe filmiki stanowiące formę zabawnego komentarza wobec otaczającej nas rzeczywistości.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne dowcipy »

  Wszelka osoba czasem wymaga momentu uśmiechu. Na pewno czas umilić mogą nam opowiadane świetne żarty lub też zrobienie komuś jakiegoś świetnego psikusa. Jednakże kiedy nie ma partnera do zabawienia trzeba sobie radzić wykorzystując propozycji, które oferuje nam sieć internetowa. Na stronie www rechot.com możemy odnaleźć mnóstwo dowcipów z różnych dziedzin tematycznych (np. kawały o księżach), przez co wszelka, nawet najbardziej znudzona persona się uśmiechnie. Oprócz czytania dodawanych kawałów w dziedzinach tematycznych możemy samemu także zamiescić swój ulubiony żart i oczekiwać na udostępnienie przez innych naszej publikacji co znaczyć będzie, że kawał i innym osobom się podobał. Z pewnością warto sprawdzić odmienne kategorie z kawałami, aby odnaleźć te najciekawsze.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nieśmiałości, małomówności, rozmowie i rozwoju osobistym »

  Blog poświęcony nieśmiałości, małomówności i umiejętnością społecznym. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad dotyczących nieśmiałości, małomówności i umiejętnościach społecznych. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących zwalczania nieśmiałości i małomówności, rozwoju umiejętności społecznych oraz ogólnego rozwoju osobistego. Jest wielu ludzi, którzy są towarzysko doświadczeni i którzy nie są świadomi tego, co dokładnie robią, ponieważ nie mają problemów z nieśmiałością czy rozmową z innymi. Po prostu przychodzi im to naturalnie i robią to od dawna. Oni nigdy nie myśleli o tym, więc jeśli mają opisać, jak to działa mogą powiedzieć coś w stylu: „Jestem po prostu pewny siebie, jestem sobą, nie przejmuję się tym co myślą inni”. Mam nadzieję, że artykuły, które tu umieszczam pomogą ci w tym. Trzymam za ciebie kciuki w twojej drodze i życzę wszystkiego dobrego.

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »