Angielski Online
Reklama Google


Strony związane z hasłem 'dowcipy':

 • Śmieszne wideo »

  Stroneczka która pozwala dorzucać zabawne filmiczki z Internetu, zabawne zdjęcia, amatorskie opowiadania, jak również dowcipy. To wszystko gruntowo posortowane, szybka nawigacja. Bez ustanku nowe materiały, potężny zastrzyk dobrego humoru. Najwięcej wkład w rozszerzanie stronki mają sami ludzie, to dzięki nim na stronie dodawane są zabawne nowiusie fotki,foteczki,focie, zabawne wideo, opowiadania i dowcipy. Masz okazje oceniać i komentować materiały, jak również dyskutować z innymi użytkownikami serwisu. Przeszukujemy regularnie prasę w przeszukiwaniu najzabawniejszych wiadomości. Mamy wiele zabawnych fotek, żartów i zabawnych filmików. Z nami spędzisz niezapomniane chwile, w dechę przyjemność, nuda już więcej Cię nie obleci! Najlepszy humor i najzabawniejsze wideo, dowcipy i śmieszne zdjęcia w Internecie!

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Portal w całości przeznaczona poprawie humoru. Na serwisie można znaleźć setki, a może nawet tysiące zwariowanych zdjęć, karykatur, kawałów i filmików. Wszystko to po to aby dostarczyć frajdy zwiedzającym. Wystarczy wyłącznie parenaście minut by poprawić sobie tutaj humor. Jesteśmy pewni iz nawet największy ponurak uśmiechnie się odwiedzając naszą witrynę. To właśnie tutaj zapoczątkowały swoją popularność zdjęcia takie jak: "stanowisko pracy", "jak to możliwe", czy też "kinder niespodzianka". Nie czekaj ani sekundy dłużej i przyłącz się do nas by uśmiech na stałe pojawił się na twojej twarzy.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne dowcipy »

  Wszelka osoba czasem wymaga momentu uśmiechu. Na pewno czas umilić mogą nam opowiadane świetne żarty lub też zrobienie komuś jakiegoś świetnego psikusa. Jednakże kiedy nie ma partnera do zabawienia trzeba sobie radzić wykorzystując propozycji, które oferuje nam sieć internetowa. Na stronie www rechot.com możemy odnaleźć mnóstwo dowcipów z różnych dziedzin tematycznych (np. kawały o księżach), przez co wszelka, nawet najbardziej znudzona persona się uśmiechnie. Oprócz czytania dodawanych kawałów w dziedzinach tematycznych możemy samemu także zamiescić swój ulubiony żart i oczekiwać na udostępnienie przez innych naszej publikacji co znaczyć będzie, że kawał i innym osobom się podobał. Z pewnością warto sprawdzić odmienne kategorie z kawałami, aby odnaleźć te najciekawsze.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »