Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'budownictwo':

 • Spis firm »

  Drogi internauto, serdecznie Cie witamy na naszym portalu internetowym. Pragniemy Ci przedstawić usługę marketingu swojej firmy za pomocą internetu. To, co mamy Państwu do zaoferowania to nic innego, jak miejsce wykreowane specjalnie dla potrzeb przedsiębiorców, aby w szybki i prosty sposób mogli zaprezentować swoją działalność. Nasz katalog firm działa już od 2002 roku i nieustannie cieszy się coraz większym uznaniem. Z dnia na dzień popyt na reklamę działa i rozszerza swój zasięg. Użytkowanie naszej bazy jest całkowicie bezpłatne, dlatego serdecznie polecamy do głębszego zapoznania się z naszym serwisem i skorzystania z naszej, jakże interesującej oferty. Zapraszamy na www.odi.pl. Ciesz się sukcesem razem z nami. Polecamy i zapraszamy.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • donice »

  Skoro o doniczkach dziś mowa, a zwłaszcza o doniczkach ogrodowych, to czas zakończyć jedną z epok, to jest donic, do których produkcji, wykorzystywano, popularne nam wszystkim tworzywo sztuczne, czyli plastik. Zresztą, to było pewne, ogrodnicy już od dłuższego czasu, wspominali, że doniczki plastikowe, nie gwarantują kwiatu, tego, co dostać powinien. Wszystkim tym, jacy nie posiadają stosownego doświadczenia, zalecam po pierwsze, pozyskanie informacji teoretycznych, między innymi na temat doboru doniczek, do gatunku kwiatu. Tutaj wydają się one w wielu przykładach błahe, i nie warte wzmianek, jednakże jest zupełnie odwrotnie, dobrze jednak zdobywać również wiedzę praktyczną. Polecam wizyty, na rozlicznych targach ogrodniczych, oraz w miejscach, gdzie występują a także prezentowane są takie artykuły jak doniczki, wykonane z różnych materiałów.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal budowlany »

  Serwis budowlany stworzony z myślą o profesjonalistach. Nowoczesne budownictwo jest naszym celem, więc z myślą o Państwu przedstawiamy działy bazy produktów, architektury oraz wiele cennych porad od naszych specjalistów. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się jaka hydroizolacja jest polecana oraz zobacz jaką funkcję spełnia membrana dachowa. Zapraszamy

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo, Architektura, Nieruchomości | Wszystko wokół budownictwa w Polsce »

  Strona budownictwo360.pl jest poradnikiem dla istot, które pragną wybudować lub zaopatrzyć swój dom. Czytelnicy znajdą tu wiadomości na fakt doboru właściwego nagrzewania, posadzek, hydrauliki oraz tanich oraz niezawodnych rozwiązań podawanych w budownictwie. Podpowiemy też, kiedy przetrzymywać meble również instalacje, aby nieskończenie cieszyć się ich wykorzystaniem. Oferujemy uwagi w zakresie domowych pielęgnacji oraz czynności ogrodowych, z których potrafi skorzystać każdy, kto troszczy się o lokal i jego terytorium. Działamy od 2010 roku stale dostarczając naszym partnerom możliwości dotarcia do odbiorców ze swoimi materiałami. Umożliwiamy publikacje artykułów branżowych, prezentację firmy, oraz wiele więcej funkcjonalności, za pomocą których można dotrzeć do potencjalnych klientów. W zespole jest wielu fachowców programistów, którzy kontrolują bezpieczeństwo danych i funkcjonowanie portalu.Naszym priorytetwoym działem jest prezentacja budownictwa w Polsce. Galerie, informacje, porady artykuły czy też konta firmowe mają na celu zapewnienie rzetelnych materiałów dla naszych czytelników.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domu Toruń »

  BUDRENOMA Buduj i remontuj z renomą jest to solidna firma remontowo budowlana, działająca na terenie Torunia i okolic.
  Zlecenie które otrzymujemy od naszych szanownych klientów staramy się wykonywać tak jak najlepiej potrafimy, z pełnym zaangażowaniem swoich sił.
  Do naszych zleceń wykorzystujemy doświadczenie naszych pracowników którzy już nie raz udowodnili że na branży budowlanej znają się bardzo dobrze.
  Z przyjemnością mieliśmy okazje wykonać takie zlecenia jak budowa domu, kostka brukowa, remonty mieszkań, pawilony handlowe, i wiele innych rzeczy o profilu ogólnobudowlanym.
  Nasza firma w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów do każdego wykonanego zlecenia udziela kilkuletniej gwarancji, co z pewnością się przekłada na zaufanie
  wobec naszej firmy.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia-zintegrowane.pl »

  Pozwolenia zintegrowane zostały wprowadzone do prawa unijnego Dyrektywą Rady Nr 96/61/WE z dnia 24 września 1996 r. Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • domy szkieletowe Małopolska »

  Solidny dom szkieletowy zniesie multum lat, umożliwiając jego mieszkańcom komfort także bezpieczeństwo – zatem warto skorzystać ze wypróbowanych ekspertów. Multum naszych realizacji to budynki drewniane z bali, które budowali pracownicy – górale. Proponujemy nieprzebrane usługi, w tym instalację budynków z drzewa w sposobie kanadyjskim, czy lokale szkieletowe. Umożliwiamy zakup projektów bezpośrednio od autorów, niezawodność, szybkość i systematyczność. Wszelki kupujący może mieć ufność, że wykonamy usługę według jego zaleceń. Oprócz tego koncepcja lokali w formie prostego szkieletu drewnianego pochłania mniej energi od budowy w klasycznej. Drzewo jest surowcem odnawialnym, przebieg budowlany i wytworzenie produktów wywołuje małą retransmisję dwutlenku węgla do atmosfery w porównaniu z technologiami stosującymi fundament lub ceramikę. Osoby zaciekawione mogą zaczerpnąć i z naszej firmy poplecznictwa. Zachęcamy.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabiony Wrocław - kik.net.pl »

  Wrocławska spółka K&K od czasu kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem usług związanych z budową dróg, placów manewrowych, chodników i dodatkowo parkingów. Podstawą działalności spółki są usługi brukarskie, roboty ziemne i dodatkowo transport ciężarowy. Mając natomiast na uwadze zwiększające się oczekiwania i dodatkowo potrzeby nabywców, firma poszerzyła swoją działalność m.in. o roboty budowlane, nasadzenia roślin, montaż systemów automatycznego nawadniania, uprawianie nawierzchni bezpiecznych albo praktykowanie kanalizacji zewnętrznych. Wieloletnie wiedzę praktyczną,, a oprócz tego Fachowi, wykwalifikowani pracownicy, zapewniają rzetelnego, terminowego i dodatkowo solidnego stworzenia usług. Spółka realizuje prace kompleksowo, z wykorzystaniem własnego, niezbędnego maszyn oraz dodatkowo narzędzi, odpowiednich to robót brukarskich, budowlanych czy też ogrodniczych.

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • ściany prefabrykowane - praefa.com »

  Jeżeli już wolą państwo tworzyć wysokiej jakości domy za stosunkowo niskie pieniądze to dobrze państwo trafili. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu tego rodzaju domów. Jednym ze używanych przez naszą firmęzą firmę materiałów jest keramzyt. Dzięki temu materiałowi nasze mieszkania są bardzo wytrzymałe a jednocześnie pozwalają na w miarę dość szybkie zbudowanie domów. Nasza firma ma de fakto olbrzymie wiedzę praktyczną jeżeli chodzi o domy z prefabrykatów. Dzięki tej technice budowania domów efekty są faktycznie fascynujące ponieważ budowa lokalu trwa o kilka szybciej niż przy użyciu klasycznych metod. Natomiast o ile chodzi jakość domów to nic nie ustępują do klasycznych rozwiązań. Zapraszamy do wyboru naszych rozwiązań. Nasze zwykłe mieszkania są wysokiej klasy a dzięki naszemu doświadczeniu niczym nie ustępują innym rozwiązaniom.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • budownictwo modułowe »

  Namawiamy do skorzystania z usług naszej firmy. W naszej ofercie znajdziecie najlepsze kontenery handlowe i nie tylko. Już od 18 lat nasza firma znajduje się na rynku i ma zaszczyt zaoferować Wam kontenery własnej produkcji, które cechują się niezwykłą solidnością a także precyzją wykonania. Zapewniamy Wam kontenery: systemowe, biurowe, socjalne, gastronomiczne, technologiczne, zaplecza boisk, magazynowe, mieszkalne, stróżówki. Mamy nadzieje, że nam zaufacie a oprócz tego będziecie chcieli nawiązać z nami współpracę. Wszelkie nasze produkty wzbogaciliśmy o zabezpieczenia przeciwpożarowe a także konstrukcje stalowe. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy drobiazgowo opowiedzą Wam o naszej ofercie i również o cenach za nasze usługi. Naszym kontrahentom gwarantujemy dostawę zamówionych kontenerów pod wskazany adres.

  Data dodania: 11 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • kierowanie robotami budowlanymi z zakresu budownictwa wodnego »

  Firma Maldren to fachowa firma z szeroko rozumianej branży budowlanej. Nasza główna działalność to fachowe ekspertyzy z zakresu budownictwa wodnego i również wodnomelioracyjnego. Posiadamy długoletnie doświadczenie, które zbudowaliśmy dzięki współpracy z inwestorami prywatnymi i również z sektora publicznego. Budownictwo to dla nas nie tylko sposób na życie, lecz i pasja. Każdy z naszych fachowców posiada odpowiednie umiejętności i również wiedzę, pozwalającą na najlepsze wykonanie powierzonych zadań. Dokładamy wszelkich starań, tak aby każdy nasz projekt w pełni satysfakcjonował klientów i również zapewniał w 100% procentach dokonanie ich oczekiwań. Działając w branży od wielu lat realizujemy fachowe ekspertyzy a oprócz tego opinie z zakresu melioracji wodnych. Mało tego pomagamy występować naszym Klientom z wnioskami o odszkodowania związane z zalaniem terenów rolnych. Namawiamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 06 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • BP2 Budownictwo Mieszkaniowe i Przemysłowe »

  Firma BP2 to polskie przedsiębiorstwo produkcyjne pełnych rozwiązań dekarskich dla budownictwa mieszkaniowego {i przemysłowego}. }. {. Działamy w Polsce od bardzo dawna. Aktualnie spółka BP2 ma pięć zakładów produkcyjnych w kraju takich jak: (Kraków, Dąbrowa Górnicza) a także Słowacja (Košice), Rumunia (Cluj Napoca, Timișoara), ma w swojej ofercie usługi w ramach Stalowego Centrum Serwisowego.

  Oferujemy kompletną gamę produktów dedykowanych budownictwu inwestycyjnemu oraz rodzinnemu, tj. pokrycia dachowe, blachy konstrukcyjne, systemy elewacyjne, płyty warstwowe, kasetony ścienne, systemy rynnowe, a także specjalne usługi obróbki stali. Zakład BP2 jest twórcą marki a także artykułów SOLROOF czyli zintegrowany dach fotowoltaiczny.

  Nasze zakłady produkcyjne posiadają wprowadzoną zupełną kontrolę procesów a także produktów spełniającą najwyższą jakość, dlatego wewnątrzzakładowe czynności projakościowe naszej firmy są stale monitorowane niemieckiej jednostki DVS ZERT GmbH z siedzibą w Dusseldorfie.

  Priorytetem dla nas są nowatorskie technologie oraz innowacyjne rozwiązania w związku z tym ciągle powiększamy ofertę i podnosimy jakość produktów i usług.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 11 2023 · szczegóły wpisu »