Angielski Online

Reklama Google


Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Kapciuszki dla niemowląt ? fanaberia czy przydatny produkt? »

  Zapraszam do dyskusji na temat kapciuszków dla niemowląt. Czy według was jest to rzeczywiście przydatny produkt, czy jedynie wymysł speców od marketingu?
  Przeczytajcie artykuł i podzielcie się swoimi opiniami.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing zapachowy - Aromamarketing, »

  Aroma design jest sprzedawcą oryginalnych maszyn emitujących zapachy, wykorzystujących zimną dyfuzję i powiew, które działają również w systemie wentylacji i klimatyzacji. Aromatyzujemy przestrzeń w pomieszczeniach, obiektach oraz na wolnym powietrzu - dla korporacji i odbiorców indywidualnych. Niwelujemy nieprzyjemne zapachy za pomocą nowoczesnych urządzeń neutralizujących - w przypadku występowania brzydkich zapachów powstałych w produkcji przemysłowej. Aromamarketing polecamy zwłaszcza nowym firmom. Zgłoś się po zapach który spodoba się Twoim klientom. O dobra pozycję strony dba fullservis- pozycjonowanie w trójmieście

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe »

  Wartość dodana - w konstrukcjach realizacji pytań Mystery Shopper niejednokrotnie zapewniamy naszym Klientom za darmo szereg dodatkowych działań. Jako instytucja szkoleniowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy handlowego. Po wypełnionym badaniu tworzymy raport, który to wskazuje mocne i słabe strony procesów sprzedażowych. Na podstawie raportu tworzymy program doradczy. Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Mystery Shopper. Żadne inne narzędzie badawcze nie da tak precyzyjnych odpowiedzi na pytania dot. poziomu obsługi klienta. Poza tym badanie wariantu tajemniczy klient odbierane jest przez pracowników jako urządzenie kontroli co powoduje bardziej skuteczną mobilizację personelu do pracy. Jeżeli jeszcze wyniki badań tajemniczego klienta połączymy z systemem wynagradzania to badanie to staje się strategicznym fragmentem systemu motywacyjnego.

  Data dodania: 10 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Medical market research – z myślą o potrzebach farmacji »

  Portal medical market research to wartościowy zbiór informacji na temat badań rynku medycznego, a także prezentacji oferty naszej firmy badawczej. Zajmujemy się badaniami w zakresie healthcare market research od 15 lat, dlatego doskonale wiemy, jak prowadzić tego typu pomiary, aby przyniosły jak najwięcej biznesowych korzyści. Prowadzimy m. in. badania obserwacyjne nieinterwencyjne, wspierając podmioty działające na rynku farmaceutycznym. Nasza oferta obejmuje zarazem badania kliniczne, kohortowe oraz przekrojowe. Zlecając nam realizację badania w obszarze healthcare market research możesz być pewien, że pomożemy Ci w odpowiednim zaplanowaniu kampanii marketingowej, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży leków. W ramach badań medical market research diagnozujemy jednostkowe insighty, pozyskując je prosto od grup docelowych pacjentów. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

(25)

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres: