Angielski Online

Reklama Google


Sennik Podkategoria: Sennik

 • PORTAL OGŁOSZEŃ TOWARZYSKICH, BIORYTMY, DYSKUSJE »

  Przypominają ci się cudowne chwile spędzone obok siebie. Jednak wszystko to, to tylko niknące ślady po miłych momentach, które stają się już coraz bardziej oddalone w przeszłości. Nie żyj tym co zaistniało dawniej, spróbuj zacząć swoje życie intymne od nowa. Mnóstwo osób jest w podobnej sytuacji jak ty. Oni także chcą odnowić swoje przeznaczenie. Postaraj się do tych osób dotrzeć. Jest dużo dróg, które do tego zmierzają. Niekiedy wystarczy się dobrze rozejrzeć w okolicy siebie, na ulicy, wśród znajomych, poprosić o kontakt. Jest także odmienna droga, nie wszyscy o niej wiedzą. Droga ta, to nawiązanie wstępnego kontaktu przez sieć internetową. W tym serwisie zyskasz szansę łatwego zamieszczenia osobistego anonsu towarzyskiego a także odpisania na każde z istniejących ofert. Wszystko to zupełnie nieodpłatnie. Przy sposobności możesz pokusić się o przejrzenie indywidualnych biorytmów, biorytmicznej zgodności ze swoim partnerem lub podwładnym. Do twojego użytku są tu również biorytmy grupowe. W serwisie istnieje także dział dyskusyjny . każdy użytkownik może wypowiedzieć się w dowolnej dyskusji, czytać i dodawać swoje wypowiedzi i komentarze do pozostałych, może także rozpoczynać nowe dyskusje.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • kiedy umrę »

  Kiedy umrę? To pytanie zadaje sobie prawdopodobnie każdy spośród nas. Na dobrą sprawę nie mamy na to wpływu, gdyż nasza śmierć może nastąpić całkiem nieoczekiwanie, z banalnego nawet względu. Może nam ktoś w niej „pomóc” lub potrafi ją nam zgotować przypadek, los. Możemy ją ponadto sprowadzić na siebie sami. Niechcący oraz nieświadomie czy celowo, podejmując próbę samobójczą. I tylko tak potrafimy się spodziewać bliskości, nieodwracalności swego kresu. Jednak nasza strona pozwala na określenie przybliżonej długości naszego istnienia. Kostucha to rzeczywisty podstawy życia człowieka. Do wnętrza końcu, jako mówi stare maksyma, w środku życiu bezsporne są tylko dwa rzeczy, mroczny żniwiarz plus płacenie podatków. Tedy także prekluzja śmierci jest na rzecz nas czymś do wnętrza rzeczywistości tajemniczym. Co prawdziwość istnieją okolica zaś aplikacje, które na podstawie naszego trybu życia oraz innych potrzebnych informacji potrafią wyznaczyć przybliżoną datę śmierci człowieka spośród przyczyn naturalnych. Mimo to jest za bardzo krocie zmiennych, które to mogłyby napłynąć wewnątrz każdym razem, tak aby skonstatować ogół co do dnia.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • test na miłość »

  Miłość to piękne uczucie, które zawsze daje wiele emocji. Jednakże nierzadko w stosunkach bywa tak, że jedna osoba kocha bardziej, a druga mniej. W takich warunkach warto sprawdzić, czy miłość drugiej osoby jest na tyle spora, że przetrzyma wszelkie przeciwności losu. Wolno się wspomóc stroną internetową, gdzie dzięki specjalnemu testowi, wolno sprawdzić stopień uczuć bliskiej osoby w stosunku do nas. Wypełnienie tego testu, pomogło już wielu osobom, jakie nie były pewne uczuć drugiej osoby, a teraz nie posiadają już żadnych niepewności. Wiedząc, że druga osoba Cię uwielbia, masz motywator do kolejnych działań. Miłość potrafi dodawać sił, ale może również pociągać w dół. W tym krótkim teście dostaniesz istotną odpowiedź na owe pytanie. Sprawdź to natychmiast - nie czekaj więcej! Wejdź i zobacz..

  Data dodania: 08 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • czy on mnie zdradza »

  Zdrada to jedna z najtrudniejszych rzeczy w naszym życiu. Lepiej jednakże znać o niej prawdę niżeli być mamionym przez długie lata. Niewierność nie zawsze jest łatwa do wykrycia, jednak upraszcza to zdecydowania test zdrady. Dzięki takim narzędziom łatwiej odpowiedzieć na pytania typu: "Czy on mnie zdradził?" bądź też w drugą stronę "Czy ona mnie zdradziła?". Test na wykrycie niewierności potrafi wiele zmienić w naszym życiu – bezspornie może pomóc uwolnić się z toksycznego związku. Pojęcie zdrady może mieć kilka interpretacji. Pytając o to kobiety, usłyszysz że zdradą jest całusek, trzymanie się za ręce, fantazjowanie o innej osobie, nie mówiąc już o intymnym zbliżeniu. Mężczyźni zwykle podchodzą do tego nieco inaczej. Zdrada zazwyczaj jest przez nich widziana jako przerwanie emocjonalnej więzi, łączącej dziewczynę i mężczyznę.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • czy jestem atrakcyjna »

  Kobiety zawsze pragną się czuć śliczne i pożądane, dużo jest jednak pań, jakie mają niesłychanie małe mniemanie o osobistej urodzie. Takie kobiety należy dowartościowywać, jednak i one same mogą zrobić coś, by wreszcie poczuć się dobrze w swoim ciele. Wystarczy, że odwiedzą stronę, gdzie można wykonać bezpłatny test, sprawdzający urodę. Ten test pokaże wszelkie niedoskonałości u kobiety i pozwoli się ich błyskawicznie pozbyć, przez zmianę designu i stylu ubierania się. Coraz więcej osób decyduje się na wypełnienie takiego testu i czerpią z tego istotne zyski, dla swojej urody. Ten nieskomplikowany test zawiera trafne perfekcyjne pytania. Ich autorami byli najwięksi eksperci od kształtowania wyglądu gwiazd. Ci profesjonaliści ze świata mody i urody dali wiele lat swego życia, aby opracować świetną metodę oceny atrakcyjności.

  Data dodania: 08 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

(25)

Sennik - nowa strona:

Adres: