Angielski Online

Reklama Google


Psy Podkategoria: Psy

 • http://www.e-pazur.com »

  Jeden z sklepów z artykułami dla zwierząt, w którym cena jest bardzo ważna - ale jak znaleźć najtańszy i jednocześnie najwygodniejszy sklep zoologiczny? Poszukując w internecie sklepu zoologicznego warto zwrócić uwagę na ten piękny sklep zoologiczny w Białymstoku oferuje on ciekawy produkt jakim jest karma Josera. Warto skorzystać z usług jakie oferuje wygodny sklep zoologiczny w Białymstoku e-pazur. Najlepszy towar na rynku ma ten sklep zoologiczny, który oferuje także darmowy transport artykułów zoologicznych do domu bez żadnych opłat - w mieście Białymstoku nie ma żadnych ograniczeń - maksymalna wygoda dokonywania zakupów w sklepy zoologiczne w Białymstoku. Robiąc tam zakupy na pewno się nie zawiedziecie a Wasze psy i koty będą miały zawsze co jeść - i na pewno będzie to bardzo smaczne jedzonko.

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie psa »

  Dla każdego miłośnika domowych zwierzaków, zdrowie kota jest jedną z ważniejszych kwestii. Aby o nie stosownie zadbać, najlepiej zaopatrzyć się w adekwatne preparaty dla psów. Firma Sanopet oferuje pierwszy na globie nutraceutyk dla zwierząt - Sanopet Omega3 wyróżniający się najlepszą koncentracją Potrzebnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Medykament charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością, a także wspaniałym wpływem na układ nerwowy, wzrok, skórę i sierść, serce, układ krążenia, narządy ruchu jak również układ pokarmowy. Zapraszamy do zakupów w Sklepie Online Sanopet Laboratorium.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tresura psów »

  Jeśli decydujemy się przygarnąć szczeniaczka, tresurę wskazane jest zapoczątkować jak najwcześniej, najpoprawniej między drugim a szóstym miesiącem życia, gdy pies nie jest jeszcze obciążony nieodpowiednimi nawykami, przyzwyczajeniami, postępowaniami instynktownymi, te bowiem zdecydowanie trudniej jest korygować, choć nie jest to oczywiście niemożliwe. Nauczanie szczeniąt – tak bardzo chętnych do nauki i chłonących wszelakie bodźce – odbywa się w większości wypadków w formie zajęć grupowych, swoistego psiego przedszkola, a dalej szkoły, dzięki czemu psiaki poznają się z innymi osobnikami w podobnym wieku – choć nieraz bardzo różnymi, o odmiennym temperamencie – i nauczą się, jak z nimi współistnieć, jak unikać konfliktów. Po prostu rozumieją psi świat, w którym przyjdzie im się odtąd obracać. Bez wątpliwości tresurze poddawane mogą być zarówno psy starsze, przy czym w tym przypadku częściej sugeruje się szkolenie indywidualne (choć grupowe absolutnie nie jest wykluczone), dojrzały pies ma bowiem już swoje zwyczaje i niekiedy początkowo trudniej mu odnaleźć się w grupie treningowej.
  Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie pod okiem doświadczonego i wykwalifikowanego tresera to prosta droga do poczucia bezpieczeństwa zarówno dla nas jako właścicieli, jak i dla samego psiaka. Młodziutki czy nieco senior, w nowym miejscu pies nagle styka się z obcym otoczeniem, obcymi ludźmi i musi sobie z tym jakoś radzić.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • hurtownia leków - vetos-farma.com.pl »

  Grupa Vetos-Farma działa na kilku płaszczyznach: weterynaryjnej, laboratoryjnej, farmaceutycznej. Wiodącym działem jest weterynaria. Mamy w ofercie preparaty lecznicze pod postacią past, dodatków paszowych, proszków a także płynów. Tworzymy również preparaty witaminowe, pielęgnacyjne dla zwierząt, oraz dodatkowo preparaty dezynfekcyjne, a oprócz tego instrumenty medyczne. Laboratorium Vetos-Farma to być może najlepszy wybór. Prowadzimy precyzyjne, dość szybkie i bardzo tanie badania. Dział farmaceutyczny jest aktualnie na etapie rozwijania osobistej oferty. Aktualnie trwa proces rejestracji kilkunastu naszych produktów. Póki co dostępne są lakier zniechęcający do obgryzania paznokci, a oprócz tego maści końskie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online i używania usług naszego laboratorium!

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla akit japońskich »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej hodowli akit japońskich Dworska Ostoja. U nas na świat przychodzą zdrowe akity, które posiadają rodowody FCI wydane przez międzynarodową federację kynologiczną. Jako jedni z niewielu hodowców wystawiamy pisemną gwarancję zdrowia naszych szczeniąt. Nasza hodowla jest miejscem, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny. Zwierzęta przebywają wraz z ludźmi oraz innymi zwierzętami. Mają kontakt zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Jesteśmy hodowcami o dużym doświadczeniu. Znamy specyfikę rasy i wiemy jak zapewnić im należytą socjalizację. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z hodowlą akit, to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Serdecznie zapraszamy. Z pewnością będziecie Państwo zadowoleni.

  Data dodania: 27 04 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

(25)

Psy - nowa strona:

Adres: