Angielski Online

Reklama Google


Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • czasopisma dla nauczycieli angielskiego »

  Magazyn The Teacher to profesjonalne czasopismo dla anglistów nagrodzone renomowaną nagrodą European Language Label. Wydawnictwo stanowi znakomite źródło wiedzy dla krajowych nauczycieli języka angielskiego i również obfituje w praktyczne treści, które umożliwiają wzbogacenie warsztatu metodycznego. Magazyn podzielony jest na sekcje, dotyczące różnorakich specjalistycznych zagadnień, co pozwala poszerzać wiedzę w wybranych obszarach w językowych. Mało tego zawiera ono działy redagowane specjalnie na wymagania rynku polskiego, np. dotyczące matury. Magazyn dla anglistów The Teacher zawiera także praktyczne materiały dydaktyczne, gotowe do bezpośredniego użycia na lekcjach. Zakupu czasopisma można dokonać online na stronie firmowej. Możliwy jest zakup pojedynczych egzemplarzy a także prenumerata na cały rok. W sklepie oferowane są także numery archiwalne.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Zeiss »

  Firma PSP CMM funkcjonuje na rynku od lat. Zespół firmy tworzą doświadczeni i również wykwalifikowani pracownicy, dla których metrologia to nie tylko praca ale również pasja. Każde z zadań realizujemy fachowo a każdy nabywca jest traktowany indywidualnie. Proponujemy państwu profesjonalne programowanie maszyn: Zeiss czy też Wenzel u klienta bądź offline, szkolenia CMM i również metrologiczne obejmujące obsługę i również działanie maszyn i ich programowanie. Trudnimy się wykonywaniem pomiarów części bądź metod manualnych a także uczymy rysunku technicznego a oprócz tego wymiarowania oraz tolerowania. Nasza firma zdobyła multum certyfikatów m. in. Mitutoyo, Zeiss, Pro Nost oraz SGP. W razie konieczności jesteśmy w stanie dojechać do klienta. Mieścimy się we Wrocławiu. Namawiamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie.

  Data dodania: 27 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole Jabłonna »

  Niepubliczne przedszkole Misio założone w 2002 roku zaprasza najmłodszych z okolic Białołęki, Tarchomina, Legionowa i również Jabłonnej do rozpoczęcia przygody w nowym miejscu. Przyjmujemy najmłodszych w wieku 2 lat a także do szóstego roku życia mogą one korzystać z placówki. Przedszkole posiada kameralne grupy, ażeby każde dziecko czuło się zaopiekowane i również obdarzone zainteresowaniem. Posiadamy swoją kuchnię, możliwość skorzystania z ciekawej oferty zajęć dodatkowych. Przedszkole Misio to 2 placówki, które nieznacznie są od siebie oddalone. Załoga przedszkola jest nie tylko prawidłowo wykształcona, lecz również nastawiona na zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa dzieciom. Pracownicy odbyli kurs udzielania pierwszej pomocy. Zapewniamy 4 potrawy dzienne zgodne z wymaganiami dietetycznymi dzieci w określonym wieku. Zachęcamy rodziców z dziećmi do przedszkola Misio.

  Data dodania: 05 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • kursy online dla nauczycieli angielskiego »

  Rozwijanie swojej wiedzy w pracy nauczyciela jest zadaniem nie tyle pożytecznym, lecz również bardzo pożądanym. Znalezienie szkoleń jest bardzo trudne w gąszczu informacji znajdujących się w sieci. Na szczęście powstało odpowiednie instrument - Elt Events. Elt Events to wyszukiwarka internetowa, dzięki której znajdziesz szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego. W serwisie można znaleźć gratisowy kurs dla nauczycieli angielskiego, konferencje dla nauczycieli, szkolenia, kurs, webinary oraz festiwale służące integracji środowiska i również podnoszeniu kwalifikacji. Każde wydarzenie jest wyczerpująco opisane a także można zaznajomić się z wszelkimi informacjami na jego temat. To także propozycja dla organizatorów wydarzeń dla nauczycieli, którzy mogą wykonywać dodawanie swój event w kalendarzu, ażeby wzbudzić zapał do niego nauczycieli.

  Data dodania: 26 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • RDP - wyścigi gokartów dla dzieci »

  Fundacja driveprogram. pl zajmuje się rozwijaniem młodych ludzi w drodze do sukcesów w zawodach. Oferta obejmuje większy zakres usług, którym jest nauka gokartowa dla dzieci.

  Propozycja jest dostosowana do różnych grup wiekowych młodych ludzi. Oprócz organizacji wydarzenia, jakim są wyścigi gokartów dla dzieci, firma zajmuje się nauką w zakresie prowadzenia gokartów. Firma oferuje korzystanie z najlepszego toru wyścigowego gwarantującego bezpieczeństwo. Wykształcony team kartingowy przygotowuje podopiecznych do udziału w wyścigach. Staramy się wspierać młode osoby w dążeniu o najwyższe podium. Najwyższej klasy sprzęt umożliwia nam skuteczny rozwój naszych podopiecznych. Wyścigi dla najmłodszych wzbudzają mnóstwo emocji, a my oferujemy wsparcie w rozwoju i sposobność reprezentowania kraju na międzynarodowych zawodach.

  Data dodania: 12 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczne przedszkole Bolesławiec »

  Ciekawi Państwa przedszkole w w miejscowości Bolesławiec? Zastanawiasz się nad tym, jaka działalność spełni oczekiwania Twojego malucha? W tego typu sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać, najwyższy czas na zaznajomienie się z naszą witryną www. Dlaczego akurat nasze przedszkole w miejscowości Bolesławiec jest dobrym wyborem? Bez wątpienia ważne znaczenie stanowią tutaj zabawy, zdajemy sobie sprawę z licznych oczekiwań i u nas każdy maluch odkryje coś dla siebie. To znaczy — wychodzimy przeciw oczekiwaniom. Gdyby tego było mało, częścią propozycji jest organizowanie imprez w plenerze. Nie należy chyba przypominać, jaką zabawę może wywołać udana impreza na świeżym powietrzu. Pożądane byłoby też dopowiedzieć, że mamy po swojej stronie wiedzę i doświadczenie (niewątpliwie, doświadczenie może okazać się bezcenne). W dodatku bierzemy udział w najróżniejszych przedsięwzięciach tematycznych. Więcej informacji na naszej stronie online.

  Data dodania: 29 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny angielski Rzeszów »

  Promar to Centrum Edukacyjne, które gwarantuje naukę języków obcych dla pociech, młodzieży oraz dorosłych. Dzięki poprawnie przeprowadzonym szkoleniom każda osoba może poznać tajniki języka obcego związanego z pracą, zainteresowaniami, rozmowami biznesowymi a także pogawędkami z bliskimi. Szkolenia językowe prowadzone są sprawdzonymi a także innowacyjnymi systemami, przystosowanymi do możliwości umiejętności a także potrzeb każdego ucznia. Kurs realizowane są w niewielkich zespołach, a środki dydaktyczne a oprócz tego systemy nauki oparte są o porządne podręczniki i również programy autorskie. Szkolenia przeprowadzane są przez sprawdzoną a oprócz tego wykwalifikowana kadrę, która z wysokim zaangażowaniem troszczy się o atmosferę, przyjemność nauki i również jej walory edukacyjne. Poza tym w ofercie firmy mieszczą się: fachowe przedszkole językowe, które stwarza właściwe środowisko do nauki języka angielskiego od najmłodszych lat, szkoła językowa z oddziałami dwujęzycznymi, obozy, półkolonie językowe, kursy dla firm, itp.

  Data dodania: 28 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne szkolenia klimatyzacja »

  W obecnych czasach jeszcze to więcej osób decyduje się na to, ażeby zainwestować w podnoszenie swoich kwalifikacji. Otwiera to przed nimi multum różnych możliwości zawodowych, o których w innym przypadku mogliby tylko pomarzyć. Najlepszym sposobem na tego gatunku awans są oczywiście szkolenia, w głównej mierze jeżeli dotyczą one praktycznych umiejętności. Z tej przyczyny dla każdej zainteresowanej osoby czekają praktyczne kursy chłodnicze w Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń a oprócz tego Certyfikacji w Bydgoszczy. Są to kursy oraz szkolenia które kończą się uzyskaniem certyfikatu, pożądanego przez mnóstwo instytucji. Pomaga to skutkiem tego w znalezieniu lepiej płatnej pracy, które otwiera znacznie więcej możliwości niż powszechnie dostępne etaty. Z tego właśnie powodu każdy ma obowiązek rozważyć możliwość jaką są praktyczne kursy chłodnicze.

  Data dodania: 12 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Speaking house »

  Myślisz, że najwyższy czas pomyśleć o nauce języka angielskiego a oprócz tego zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na zaufaną pomoc? W takiej sytuacji powinno się zapoznać się z ofertą, którą ma Speaking House? Decydując się na Speaking House, wybierasz swobodną a oprócz tego płynną komunikację w języku angielskim — wiemy, jak Ci pomóc! Myślisz, że to wyłącznie słowa? Jeśli tak, jesteś w błędzie. Do tego zawsze można umówić się na zajęcia próbne. Co nadal można powiedzieć odnośnie do nauki? Proponowana przez nas szkoła językowa gwarantuje indywidualne podejście. Nie ulega wątpliwości, że ma to spore znaczenie podczas nauki. Co należy rozumieć przez indywidualne stanowisko? Zajęcia układane są pod poziom, potrzeby, zainteresowania, pracę i cele językowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie naszej działalności.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • www.karate-kids.pl - przedszkole warszawa wilanów »

  Zapewniamy im odpowiednią opiekę oraz dostęp do szeregu cennych zabaw oraz zajęć sprzyjających ich rozwojowi. U nas dzieci korzystają z szeregu zajęć sportowych: samoobrony, zajęć z piłkami, tanecznych, rytmiki oraz korektywy. Nasze prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów zaprasza do odwiedzenia strony i zapoznania się z ofertą. Kładziemy nacisk na zajęcia sportowe. Dzieci są dla nas najistotniejsze. Gwarantujemy pracę w małych grupach, co sprzyja indywidualnemu traktowaniu i podejściu do każdego dziecka. Pracujemy w zdecydowanie mniejszych grupach, niż ma to miejsce w państwowych placówkach przedszkolnych. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie odwiedź stronę przedszkola i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Pragniesz zapisać dziecko do sprawdzonego przedszkola, w jakim będziesz mieć pewność odpowiedniej opieki? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkola w Warszawie Wilanów. Zapewniamy zarówno zajęcia języka angielskiego, z logopedą, zajęcia plastyczne oraz dużo zabawy.

  Data dodania: 11 07 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

(24)

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: