Angielski Online

Reklama Google


Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • psycholog Zamość »

  Nasz gabinet psychologiczny oferuje duży zakres różnorodnych terapii a także konsultacji. Praca kierowana jest do osób szukających wsparcia psychologa a oprócz tego psychoterapeuty, cierpiących na skutek zaburzeń, szukających rozwiązania nawarstwiających się problemów życia codziennego. Udzielimy pomocy osobom, które szukają zrozumienia dla swoich problemów a także chcących coś z tym zrobić. Prowadzę także sesje ukierunkowane na rozkwit osobisty a także zawodowy, które pozwolą Wam lepiej rozumieć partnera, poczuć pełnię życia czy zawalczyć o własną, lepszą przyszłość zawodową. W ofercie znajdują się między innymi: terapie dla najmłodszych dzieci jak oraz również młodzieży, i również dla dorosłych. W naszym gabinecie prowadzimy zarówno terapię grupową jak oraz leczenie personalne. Każdy poszukujący wyszuka coś dla siebie. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek inne pytania odnośnie oferowanych przez nas terapii i również usług, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę przez Internet i również do kontaktu telefonicznego czy też przez wiadomość email.

  Data dodania: 29 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • wysokiej jakości nasienie buhajów »

  Firma KaGen działa na rynku hodowlanym od dawna a także od samego początku działalności trudnimy się sprzedażą nasienia buhajów. Buhaje te są drobiazgowo wyceniane na podstawie wydajności, pokroju a oprócz tego cech funkcjonalnych ich córek, co gwarantuje ich wysoką wartość genetyczną i hodowlaną. Fachowcy wyróżniają się bogatym doświadczeniem w branży, doradzają handlowcom w dziedzinie doboru nasienia buhajów rasy holszyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno-białej. Jako spółka osiągamy liczne sukcesy w branży hodowlanej i posiadamy dostęp do światowej genetyki. W ciągłej sprzedaży posiadamy narzędzia do inseminacji bydła (pistolety inseminacyjne, rozmrażacze, osłonki, termometry, żele weterynaryjne). KaGen proponuje także nabytek suplementów diety dla zwierząt. Po więcej informacji o nas odsyłamy Państwa do naszej strony www.

  Data dodania: 03 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • stacja kontroli pojazdów »

  Nasza firma jest jedną z czołowych firm oferująych usługi budowlane oraz osprzęt budowlany w regionie. Fachowcy od robót ziemnych z firmy Waśpol dążą do przygotowania gruntu i zapewnienia jak najlepszych podstaw pod konstrukcje inżynierskie. Naszą codzienną pracą jest przygotowanie przyszłej infrastruktury drogowej, kolejowej, portowej, a także przemysłowej. Nasi ludzie są jednymi z pierwszych zespołów działających na budowie a także potrafią uchwycić jego specyfikę i dostroić się do najtrudniejszego terenu od etapu modelowania po warstwę podłoża. Nasza przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom publicznym i prywatnym umiejętności swoich działów w zakresie projektowania, badania i realizacji wszelkiego typu projektów robót ziemnych w najlepszych możliwych warunkach jakości a oprócz tego terminów. Nasza usługi obejmują roboty ziemne najróżniejszego typu, od robót drogowych, pod budowy budynków itd. Zapewniamy tez specjalistyczny dzierżawa maszyn budowlanych a oprócz tego transport wielkogabarytowy. Po więcej informacji zachęcamy na naszą stronę w internecie.

  Data dodania: 28 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • księgowa Szczecin Prawobrzeże »

  Prowadzisz własną działalność gospodarczą a oprócz tego przeraża Cię ogromna liczba papierkowej roboty, związanej z księgowością i rozliczeniami? Szukasz kompetentnego księgowego, który zajmie się Twoją rachunkowością? Nie wiesz gdzie wyszukać najlepsze referat rachunkowe w Szczecinie? Tylko je znalazłeś. Jesteśmy biurem księgowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Proponujemy usługi księgowe, rozliczeniowe a także doradcze dla każdego typu działalności gospodarczej. Posiadamy wysokie kompetencje, poświadczone ukończonymi kursami i szkoleniami, za sprawą czego nasi klienci mogą rozdzielnie sprawdzić jakość naszych usług. Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, zapoznaj się ze szczegółową ofertą a oprócz tego zadzwoń do jednego z naszych pracowników. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość usług i również konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 27 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • bletki do skrętów »

  Chcesz nawiązać współpracę z producentem gliz papierowych, końcówek do filtrów papierowych bądź bibułek papierosowych? Nasza oferta jest przeznaczona do Ciebie. Naszym kluczowym produktem są filterki CBD oferowane w różnych rozmiarach: extra slim, slim, regular. Artykuły nie posiadają smakui nie zawierają THC. Propozycja obejmuje również bibułki do skręcania, dostępne także w różnych rozmiarach lub glizy papierosowe (innymi słowy inaczej tutki). Nasze artykuły cechuje świetna jakość wykonania. Zdobyta przez nas noeza umożliwia nam zaoferować doskonałej jakości artykuły. Jak już wspomnieliśmy, z chęcią nawiążemy współpracę z firmami, które chcą oferować nasze towary. Patrzymy szeroko, z chęcią nawiążemy współpracę z firmami z całego świata. Jeśli posiadają Państwo pytania albo wątpliwości, zapraszamy miło do nawiązania z nami współpracy.

  Data dodania: 27 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość www.ksiega-podatkowa.pl »

  Każde przedsiębiorstwo, bez względu na wielkość jest, zobligowane do prowadzenia ewidencji księgowej, która ma na celu obliczenie należnego podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług (VAT), jeśli ktoś jest jego płatnikiem. W dużych firmach funkcjonują działy księgowości, te mniejsze korzystają najczęściej z usług biur rachunkowych. Ale, po co ponosić dodatkowe koszty, kiedy można samodzielnie, w prosty sposób prowadzić różnego typu rozliczenia firmowe? Zwłaszcza, gdy jest to mała księgowość, którą ułatwi dobry kpir program (książka przychodów i rozchodów).
  Od ponad 25 lat dużą popularnością cieszy się kpir program księgowy Super Księga Podatkowa www. ksiega-podatkowa. pl, dzięki któremu mała księgowość jest zdecydowanie prosta i przyjazna. To przede wszystkim rozliczenia w oparciu o prowadzoną w firmie książkę przychodów i rozchodów bądź ryczałt ewidencjonowany. Co istotne jest on stale aktualizowany w przypadku zmieniających się przepisów. Obecna wersja uwzględnia regulacje wprowadzone przez Polski Ład.
  Do tego ten program księgowy jest prosty w obsłudze. Można także skorzystać z e-szkolenia. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z obsługą programu konsultanci niezwłocznie udzielą pomocy, wystarczy skontaktować się: telefonicznie, mailem lub za pomocą live chat.
  Nie mniej program do księgowości Super Księga Podatkowa https://www. ksiega-podatkowa. pl to nie tylko mała księgowość, ale także liczne przydatne moduły takie jak fakturowanie, płace i ZUS, podatek VAT, przesyłanie plików JPK, magazyn, środki trwałe i wyposażenie i inne. Wykorzystując konfigurator można dobrać potrzebne funkcje. Dobrze jest pobrać wersję testową, aby zapoznać się jak funkcjonuje ten program do małej księgowości i wybrać potrzebne moduły.

  Data dodania: 02 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • płyty ognioodporne »

  Namawiamy ciepło do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Od ponad 15 lat działamy w branży sprzedaży materiałów ogniotrwałych a także izolacyjnych. Duży wybór artykułów obejmuje materiały izolacyjne a w tym płyty ognioodporne, maty ceramiczne, papier ceramiczny, sznury jak również różnego gatunku cegły, zaprawy i również elementy mocujące. Nasze produkty perfekcyjnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie występuje zjawisko zwiększonego oddziaływania ciepła. Z powodzeniem mogą być stosowane wszędzie tam gdzie wykorzystuje się piece do wypalania, paleniska, stalownie oraz kotłownie. Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, którzy na każdym etapie zamówienia służą fachowym doradztwem. Naszemu doświadczeniu zaufało już wielu Klientów, zaufaj nam a oprócz tego Ty. W celu zapoznania się z ofertą naszych produktów zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu www.

  Data dodania: 27 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy program pit 2022 - pity przez Internet »

  Aby bezbłędnie i szybko rozliczyć pity 2021 /pity 2022 warto wykorzystać dostępny w Internecie darmowy program pit 2021 Format. Chcesz rozliczyć pit 2021/pit 2022 od ręki?
  Pobierz i zainstaluj na komputerze darmowy program pit 2021 https://www. pit-format. pl/darmowy-program-pit, lub rozlicz bezpośrednio pit online - to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.
  Coraz częściej korzystamy z Internetu prze składaniu rocznego zeznania podatkowego. W 2021 roku ponad 7 miliony podatników przesłało swój roczny pit przez sieć. Dzieje się tak, gdyż ta forma rozliczania PIT to zarówno oszczędność czasu jak i pieniędzy. Co ważne, nie musimy posiadać podpisu elektronicznego, a autentyczność składanych deklaracji system zweryfikuje w oparciu o podane imię i nazwisko, datę urodzenia oraz kwotę przychodu wykazaną w PIT za ubiegły rok (albo kwotę 0 - jeżeli nie składano zeznania podatkowego).
  Przez Internet możemy złożyć pit 37, pit 36, pit 36L, pit 28, pit 38, pit 39, pit 16A, pit 19 oraz załączniki. Po wysłaniu deklaracji PIT wyświetla się numer referencyjny, który umożliwia pobranie UPO - urzędowego poświadczenie odbioru. Stanowi ono potwierdzenie elektronicznego złożenia PIT. To najwygodniejsza forma rozliczenia PIT. Taką formę rozliczenia PIT umożliwia wspomniany darmowy program PIT 2021 Format.

  Data dodania: 24 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Architekci żywiec »

  Fharchitekci to architekci żywiec, dla których każdy klient ma znaczenie i jest ogromnie ważny, już od pierwszej rozmowy dbamy o, to by maksymalnie wesprzeć naszych klientów w wyborze odpowiedniego projektu. W trakcie całego okresu współpracy dbamy o, to by zapewnić możliwie najlepsze rozwiązania zarówno, jeśli mowa o estetyce budynku, jak i jego przeznaczeniu praktycznemu. Pozytywne opinię naszych klientów bardzo nasz cieszą i zachęcają do dalszych działań, pomimo że wiemy o tym, że są wynikiem dokładnie wykonanej pracy. Nasze biuro architektoniczne żywiec to miejsce, gdzie znajdą Państwo zarówno gotowe projekty dostępne od ręki oraz projekty tworzone indywidualnie. Nasze prace są wynikiem wielu lat doświadczenia. We współpracy jesteśmy bardzo elastyczni, z naszymi klientami współpracujemy zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie w jednym z naszych biur.

  Data dodania: 22 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Panele PV Szczecin »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała nasza firma AZ Energy. Zajmujemy się szeroko pojętą fotowoltaiką. Posiadamy panele PV najwyższej jakości. Każdy dostępny panel został starannie i precyzyjnie wykonany. Ich wykorzystanie w procesie pozyskiwania energii słonecznej, aby wykorzystać ją jako prąd w domu lub miejscu pracy, to proces innowacyjny i całkowicie bezpieczny dla otoczenia. Posiadamy systemy on-grid oraz off-grid i magazyny energii. Panele fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze i można je zobaczyć w wielu domach lub miejscach pracy. Dzieje się tak, dlatego, że zainstalowane panele PV pozwalają znacząco obniżyć rachunki za prąd. Inwestując w fotowoltaikę inwestujecie Państwo, także w przyszłość. Jeżeli nasza oferta wydała się Państwu interesującą, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której można zapoznać się ze szczegółami dostępnych usług. Zawsze warto, także nawiązać kontakt z naszym biurem drogą mailową lub telefoniczną. AZ Energy poleca się do usług.

  Data dodania: 01 02 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

(25)

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: